🎄 SOUTĚŽ JE UKONČENA! 🎄

Děkujeme všem soutěžícím za krásné příspěvky. Rozhodování nebylo vůbec jednoduché. Porota nakonec vybrala tyto vítězné fotografie. Gratulujeme!

Všechny výherce budeme kontaktovat.

Přejeme krásné prožití vánočních svátků. 😍

Výherci fotosoutěže go2dresden na facebooku © DRAZDANY.info

Fotosoutěž go2dresden na facebooku © DRAZDANY.info

Zveme Vás k účasti na 6. ročníku naší fotosoutěže #go2dresden o nejlepší vánoční foto z Drážďan. Hraje se o víkend v Drážďanech, nákupní poukazy v hodnotě 100 € a 50 € a další skvělé ceny! Soutěž začíná 27. listopadu 2019 na našem Facebooku a končí 19. prosince 2019 ve 12 hodin.

SOUTĚŽ NAJDETE NA https://www.facebook.com/drazdany.net/posts/10157120958022798/

Podmínky vánoční fotosoutěže

Podmínkou účasti v soutěži je zveřejnění fotografie s drážďanskou vánoční tematikou na sociální síti Facebook jako komentář k tomu určenému příspěvku. Každý soutěžící smí v průběhu celé soutěže nahrát maximálně tři fotografie.

Výherce první až čtvrté ceny vybere porota složená ze zástupců serveru DRAZDANY.info a sponzorů soutěže. Ostatní ceny vyhrají komentáře s nejvyšším počtem "lajků" a dalších emotikonů.

Vymáhání výhry ze soutěže soudní cestou je vyloučeno. Vítěze vyhlásíme ve středu 19. prosince 2019 na Facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

V rámci této soutěže si vyhrazujeme licenční práva na publikování poskytnuté soutěžní fotografie na webové stránce DRAZDANY.info, go2dresden.cz, na Facebook i v jiných médiích, výhradně však ve spojitosti s touto soutěží.

Uzávěrka

Soutěž končí 19. prosince 2019 ve 12:00 hodin středoevropského času. Vítěz/ka bude vyhlášen/a v odpoledních hodinách na Facebooku a na stránkách www.go2dresden.cz.

Výhry (výhry nadále přidáváme, počet a pořadí bude platné s vyhlášením soutěže)

1. místo

Poukaz na dvě přenocování pro dvě osoby v pokoji s manželskou postelí Palais Superior včetně snídaně v luxusním 5 hvězdičkovém hotelu Taschenbergpalais Kempinski.

www.kempinski.com/en/dresden/hotel-taschenbergpalais

Luxusní hotel Taschenbergpalais Kempinsky © Hotel Taschenbergpalais Kempinski

Luxusní hotel Taschenbergpalais Kempinsky se nachází přímo v centru Drážďan, hned vedle Rezidenčního zámku a drážďanského Zwingeru s proslulou Obrazárnou Staří mistři, Matematicko-fyzikálním salónem a Sbírkou porcelánu. Barokní budova hotelu byla původně postavena již v 18. století za doby Augusta Silného.

Sleva 15 % při objednání přímo přes internetové stránky hotelu. Nutné zadat do kolonky »Promotion Code« slevový kód »BOOKDIRECT« (velkým písmem).

TIP: Bruslení na nádvoří hotelu Taschenbergpalais www.drazdany.info/taschenbergpalais-brusleni.


2. místo

Poukaz v hodnotě 100 euro na nákup v nákupní pasáži Altmarkt-Galerie Dresden.

www.altmarkt-galerie-dresden.de

Nákupní pasáž Altmarkt-Galerie v centru Drážďan © Altmarkt-Galerie Dresden


3.-4. místo

Poukaz v hodnotě 50 euro na nákup v nákupní pasáži Centrum Galerie Dresden.

centrum-galerie-dresden-cz.klepierre.de

Nákupní pasáž Centrum Galerie v centru Drážďan © CGD, ravir films


5. místo

Poukaz v hodnotě 50 euro na nákup v obchodním domě Karstadt Dresden.

www.karstadt.de

Obchodní dům Karstadt na Prager Strasse © drazdany.info


6.-7. místo

Rodinná vstupenka na návštěvu vánoční zahrady Christmas Garden na zámku Pillnitz. www.christmas-garden.de/dresden

Vánoční zahrada na zámku Pillnitz © Christmas Garden Deutschland GmbH


8. místo

Rodinná vstupenka do Dopravního muzea Drážďany

www.verkehrsmuseum-dresden.de

Muzeum dopravy v budově Johanneum na náměstí Neumarkt | foto © Verkehrsmuseum Dresden, Igor Semechin


9. místo

Vstupenka pro dvě dospělé osoby na výstavu o Popelce na zámku Moritzburg.

www.popelka-moritzburg.cz

Pohádkový zámek Moritzburg a výstava o Popelce © Schloss Moritzburg, Gabriele Hilsky


Podmínky soutěže go2dresden

1. Pořadatel soutěže
----------------------
1.a Pořadatelem soutěže je INTERNATIONALES MARKETING DRESDEN, St. Petersburger Str. 28/312  | D-01069 Dresden (dále jen „pořadatel“).
Je také provozovatelem Facebookové stránky https://www.facebook.com/drazdany.net/

2. Doba konání soutěže
----------------------
Soutěž probíhá v době od 27. listopadu do 19. prosince 2019 do 12:00.

3. Účastníci soutěže
----------------------
3.a Účastníkem soutěže (soutěžícím) se může stát fyzická osoba starší 18 let s bydlištěm a kontaktní adresou na území Německa, České republiky nebo Slovenské republiky, která má zřízen platný osobní účet na Facebooku.
3.b. Účast v soutěži prostřednictvím účtu jiné osoby je vyloučena.
3.c Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci pořadatele soutěže a osoby jim blízké. V případě, že by se výhercem stala osoba, která je ze soutěže vyloučena, nezíská výhru. Pořadatel soutěže je oprávněn kontrolovat všechny podmínky pro účast v soutěži a v případě sporu posoudit a s konečnou platností rozhodnout o jakékoli otázce se soutěží spojenou. Pořadatel má právo vyloučit kteréhokoli z účastníků ze soutěže v případě, že by takový účastník porušoval pravidla, jednal v rozporu s dobrými mravy, snažil se získat výhru podvodným způsobem, využíval komunikační prostředky k poškozování jména pořadatele či kterýchkoli jiných osob nebo byl z této činnosti důvodně podezřelý, a to bez náhrady nákladů či škod, které by vyloučením mohly účastníkovi vzniknout.

4. Průběh soutěže
----------------------
4.a Zájemce, který splňuje stanovené podmínky, se zúčastní soutěže tak, že v době konání soutěže sdílí svou fotografii do komentáře pod soutěžní post na Facebookové stránce www.facebook.com/drazdany.net. Zadání fotografie je následující: Přidej do komentáře svou fotku z vánočních Drážďan.
4.b Po skončení soutěže pořadatel vyhodnotí všechny fotografie zaslané do soutěže a vybere devět výherců. Vyhlášení proběhne tak, že pořadatel zkontaktuje výherce prostřednictvím přímé zprávy na Facebooku, požádá výherce o zaslání jména a poštovní adresy. Výhry budou rozeslány poštou, případně k vyzvednutí u poskytovatelů výher.

5. Výhry v soutěži
----------------------
5.a V soutěži je možné vyhrát celkem devět výše uvedených výher.
5.b Na výhru mají šanci účastníci dle odstavce 4.a
5.c Výherce vstoupí do kontaktu s organizátorem formou soukromé zprávy na Facebooku do 20 dnů od zaslání přímé zprávy organizátorem a poskytne mu údaje potřebné pro předání výhry. Zároveň tímto dává souhlas s poskytnutím údajů potřebných k předání výhry:
- Adresa: jméno, příjemní, ulice, číslo popisné, směrovací číslo a město
Poskytnuté údaje budou využity pouze k předání výhry.
Neučiní-li tak výherce v uvedené lhůtě, ztrácí výhru, která tím propadá.
5.d Pořadatel neodpovídá za nepředání, nedoručení, ztrátu ani poškození výher. Nenese žádnou odpovědnost za jakákoli rizika nebo povinnosti související s užíváním výher. Výhry nelze reklamovat.
5.e Výhry není možné alternativně vyplatit v penězích ani v jiném plnění.
5.f Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu podmínek kdykoliv v průběhu soutěže.

6. Společná ustanovení
----------------------
6.a Účastí v soutěži projevuje každý soutěžící svůj souhlas s pravidly a zavazuje se tato pravidla bezvýhradně dodržovat.
6.b Nesplněním stanovených podmínek nebo jednáním v rozporu s pravidly ztrácí soutěžící svoji účast v soutěži a případnou výhru. Sporné otázky posuzuje pořadatel.
6.c Pořadatel je oprávněn s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se soutěže. Pořadatel může soutěž kdykoli změnit, zrušit nebo upravit její pravidla.
6.d Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Vymáhání účasti v soutěži nebo výher soudní nebo jinou právní cestou je vyloučeno.
6.e Pořadatel nezodpovídá za jakákoli omezení související zejména s připojením k internetové síti, s dostupností nebo funkčností webových stránek nebo s přenosem dat.
V Drážďanech dne 27. 11. 2019