Rodinný sportovní penzion se nachází nedaleko věhlasné čtvrti Neustadt, která je místem s množstvím obchůdků, menších uměleckých galerií a ateliérů a nesčetných hospůdek. V bezprostřední blízkosti penzionu leží rozsáhlý lesopark Dresdner Heide. Zhruba 10 minut trvá jízda na kole od penzionu k labské cyklostezce. Jízdní kola si můžete pronajmout přímo v penzionu, stejně tak lze využít fotbalové hřiště, hřiště pro plážový volejbal a další sportoviště. Za malý poplatek si lze v penzionu vypůjčit gril či sportovní náčiní.

QF Hotel v nákupní pasáži QF u Frauenkirche © QF Hotel Dresden

Hotel Vienna House QF Dresden se nachází v exkluzivní lokalitě, přímo u kostela Frauenkirche v historickém centru Drážďan. Hotel nabízí 95 pokojů a apartmá. Snídaně se podávají v restauraci v 1. patře s krásným výhledem na náměstí Neumarkt. K hotelu patří i denní italský bar "Bellini's Bar" u kostela Frauenkirche. Dále jsou pro hosty připraveny čítárny a zasedací místnosti, některé s terasou a výhledem na kostel.

Luxusní hotel Taschenbergpalais Kempinsky © Hotel Taschenbergpalais Kempinski

Luxusní hotel Taschenbergpalais Kempinsky se nachází přímo v centru Drážďan, hned vedle Rezidenčního zámku a drážďanského Zwingeru s proslulou Obrazárnou Staří mistři, Matematicko-fyzikálním salónem a Sbírkou porcelánu. Barokní budova hotelu byla původně postavena již v 18. století za doby Augusta Silného.

Sleva 15 % při objednání přímo přes internetové stránky hotelu. Nutné zadat do kolonky »Promotion Code« slevový kód »BOOKDIRECT« (velkým písmem).

TIP: Bruslení na nádvoří hotelu Taschenbergpalais www.drazdany.info/taschenbergpalais-brusleni.

Hotel ibis v centru Drážďan © Hotel ibis Dresden

Nabídka zahrnuje 2 přenocování v jedno- nebo dvoulůžkovém pokoji, snídani formou bohatého bufetu a prohlídku města ve vyhlídkovém autobusu »STADTRUNDFAHRT DRESDEN«. Dostupnost od 01. ledna do 31. prosince 2015. Minimální doba pobytu činí 2 noci. Rezervace přes www.ibis-dresden.de/dresden-entdecken/ (DE) nebo www.ibis-dresden.de/en/discover-dresden/ (EN). Vyhlídkové autobusy nabízejí audoprůvodce i v češtině (více na www.drazdany.info/stadtrundfahrt-dresden).

Hotel Holiday Inn City south v Drážďanech © Hotel Holiday Inn Dresden

Hotel Holiday Inn Dresden - City South nabízí 91 komfortních pokojů a dvě konferenční místností s kapacitou až pro 80 osob. Hotel se nachází v jižní části města ve čtvrti Plauen s pohodlným spojením ke všem památkám. Do historického centra se snadno dostanete autobusem, který zastavuje přímo před hotelem a vezme Vás ke známým drážďanským památkám, jako jsou Frauenkirche, Zwinger, Semperova opera, zelená klenba a mnoho dalších. Vychutnat si můžete lahodné místní speciality přímo v hotelové restauraci, která nabízí také slunnou terasu.

Hotel INNSIDE by Mélia v centru Drážďan © Innside Dresden

Innside by Meliá Dresden je 4hvězdičkový designový hotel situovaný v historickém centru Drážďan. Nabízí stylové pokoje a apartmá, sauny a v 6. patře Sky-Bar s výhledem na kostel Frauenkirche. V klimatizovaných pokojích Innside by Meliá Dresden je zdarma k dispozici kabelový internet. Pokoje mají moderní koupelnu s dešťovou sprchou, župany a toaletními potřebami. Hosté mohou bezplatně využít nízkoteplotní saunu s párou tzv. »Dampfbad« i dvě klasické sauny a fitness studio. Hotel se nachází v centru Drážďan jen 3 minuty chůze od tramvajové zastávky »Neue Synagoge«, ze které se lze za pouhých 5 minut dopravit na hlavní drážďanské nádraží.